• po–čt: 9–18, pá: 13–18

Psychoterapeutická poradna – individuální terapie

Ocitl/a jste se v těžké životní situaci? Potýkáte se s nepříjemnými pocity. Cítíte, že potřebujete změnu nebo si jen chcete svůj život více užívat? V individuální terapii získáte podporu a prostor pro větší porozumění svým pocitům, sobě sama a vztahům, které spoluvytváříte.

Jmenuji se Pavla Chlumská,na Husitské teologické fakultě jsem vystudovala obor psychosociálních studií a teologie, absolvovala jsem 5tiletý psychoterapeutický výcvik v Gestalt modalitě. Psychoterapie a Gestalt jako terapeutický směr mě neustále fascinuje a rozvíjí. Vzdělávám se vlastně neustále a zatím nemám v plánu přestat. Jsem vdaná, máma dvou kluků.

Ve své práci kladu důraz na empatické, podporující a bezpečné prostředí. Se svými klienty pracuji nehodnotícím a přijímajícím způsobem. Klientům neradím, jsem průvodcem na cestě jejich vlastního sebepoznání. Umožňuji jim nahlédnout to, čeho mohou ve svém životě využít a co jim naopak škodí.

Nabízím vám poradenství v oblasti osobního rozvoje (podpora rozvoje sebeuvědomění a sebedůvěry), pomoc při zvládání těžkých životních situací, pomoc v partnerských a rodinných vztazích, práci se stresem, pomoc se zvládáním deprese, paniky a úzkostných stavů, psychická podpora v těhotenství, před porodem a po porodu, psychosomatické poradenství.

Setkání se koná v Palečku dle individuální domluvy, je nutné se předem objednat na mém tel: 731165889 nebo emailu pavla.chlumska@seznam.cz

Cena za setkání je 200,- Kč (díky podpoře MČ Praha 3 a MPSV)

Poradna probíhá v rámci projektu Abeceda pro rodinu, který v letošním roce podpořila Městská část Praha 3, Hlavní město Praha a Ministerstvo práce a sociálních věcí, děkujeme.