Sourozenci v pohodě – podpůrná skupina

Kladete si otázku, jak zvládnout více dětí najednou? A budou se mít děti rády? Jestli se mateřská láska dělí mezi sourozence nebo se s každým dalším dítětem násobí? Přemýšlíte, jestli je možné chovat se ke všem dětem stejně? Chcete se podívat na své vlastní zážitky z dětství se sourozenci? Hledáte bezpečný prostor, kde sdílet svoje očekávání, obavy i radosti z vícenásobného mateřství? Chcete potkat další ženy v pobodné životní situaci?

Právě pro vás je určená podpůrná skupina, která se potkává druhou středu v měsíci v RKC Paleček. Setkání moderuje: dula a lektorka kurzů Bez poražených, Mgr. Šárka Kučerová, máma tří dětí.
Přihlášky: sarka@pocatkymaterstvi.cz
Kdy: každou druhou středu v měsíci, od 13.00 do 15.00
Cena: 100 Kč za rodinu

Registrace a informace: pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte nás: sarka@pocatkymaterstvi.cz

Počet míst je omezený a je nutné se přihlásit předem.

Skupinku vede Mgr. Šárka Kučerová, která o sobě napsala:

Od roku 2008 jsem hlavně máma svým dětem. Během čtyř let k nám přišly tři, dva kluci a jedna holka. Jsem s nimi moc ráda, občas jsem taky lektorka a dula. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. Po narození mých vlastních dětí jsem se rozhodla změnit profesi. Rozhodli jsme se s mužem neposílat děti do žádných institucí a být spolu, jak dlouho nás to bude bavit. Po třetím porodu jsem prošla výcvikem pro duly a v roce 2014 jsem se začala věnovat podpoře žen v těhotenství, při porodu a dále v mateřství různými způsoby, např. kurzy vázání šátků, organizováním podpůrných skupinek a podobně. V současné době se také v organizaci České duly věnuji vzdělávání nových i stávajících kolegyň jako manažerka kurzů i lektorka výcviku. V létě 2017 jsem se stala lektorkou kurzů Výchova bez poražených, které vycházejí z myšlenek T. Gordona a jsou založené na síle osobního setkání a předávání zkušeností, a v létě 2018 také lektorkou kurzů Škola bez poražených pro učitele.
Více o mě na stránkách www.pocatkymaterstvi.cz.

Více na www.pocatkymaterstvi.cz