Vaše rodinné oslavy

Slavíte narozeniny a hledáte vhodný prostor pro Vaši oslavu? Kontaktujte nás a můžete slavit se spoustou kamarádů právě v Palečku (pokud vám ani kamarádům není více než 6let, pro větši děti už není herna přizpůsobená).

Pronájem prostoru herny může být na minimálně 3 hodiny (včetně kuchyně a jejího příslušenství) a činí 700 Kč / hodinu (v ceně je 15min příprava a 15min úklid po oslavě). K pronájmu se platí nevratný rezervační poplatek 700,- Kč, který bude v případě uskutečněného pronájmu poté odečten od celkové ceny.

Nabízíme také možnost objednání narozeninového programu s lektorkou, která si pro děti připraví například taneční či soutěžní program. Tento program je hrazen navíc a je nutné si ho předem objednat na emailu.

Na místě je možné zakoupit drobné občerstvení (kávu, čaj, mošty, domácí koláč) a využít místní ledničku pro donesené narozeninové dobroty. Prostory pronajímáme pouze na soboty, neděle nebo dny státního svátku.

V případě dotazů, individuálních přání a rezervace termínu kontaktujte, prosím, recepci RKC Paleček 775103100 / rcpalecek@seznam.cz