Podpůrná skupina pro rodiče s batolaty

Vaše miminko vyrostlo a jeho potřeby se změnily, přesto Vás pořád intenzivně chce mít pro sebe? Stojí před Vámi nové situace v komunikaci s dítětem? I na rodiče batolat můze dolehnout únava, nejistota nebo pocit izolace a tak nabízíme sdílení a podporu.

Přijďte za námi. Někdy bude setkání tématicky zaměřeno, jindy si budeme povídat jen tak, co kdo zrovna bude potřebovat. Aby se i děti zabavily, zkusíme jim nabídnout nějakou krátkou hravou aktivitku.

Setkání se konají každou 1. a 3. středu v měsíci od 10:00 do 12:00
Vstupné je 100,- Kč/rodina

Termíny pro rok 2023:

  • 20. 9.
  • 4. 10. a 18. 10.
  • 1. 11. a 15. 11.
  • 6. 12.


Registrace na emailu sarka@pocatkymaterstvi.cz

Skupinu vede Mgr. Šárka Kučerová, která o sobě napsala:

Od roku 2008 jsem hlavně máma svým dětem. Během čtyř let k nám přišly tři, dva kluci a jedna holka. Jsem s nimi moc ráda, občas jsem taky lektorka a dula. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. Po narození mých vlastních dětí jsem se rozhodla změnit profesi. Rozhodli jsme se s mužem neposílat děti do žádných institucí a být spolu, jak dlouho nás to bude bavit. Po třetím porodu jsem prošla výcvikem pro duly a v roce 2014 jsem se začala věnovat podpoře žen v těhotenství, při porodu a dále v mateřství různými způsoby, např. kurzy vázání šátků, organizováním podpůrných skupinek a podobně. V současné době se také v organizaci České duly věnuji vzdělávání nových i stávajících kolegyň jako manažerka kurzů i lektorka výcviku. V létě 2017 jsem se stala lektorkou kurzů Výchova bez poražených, které vycházejí z myšlenek T. Gordona a jsou založené na síle osobního setkání a předávání zkušeností, a v létě 2018 také lektorkou kurzů Škola bez poražených pro učitele.
Více o mě na stránkách www.pocatkymaterstvi.cz.

Více na www.pocatkymaterstvi.cz