Orientace v oblasti osobního růstu/Koučování

Mé poslání je pomáhat druhým žít naplněný život. Své klienty provázím na jejich cestě tak, aby pomocí vědomé volby dělali hlavně to, co jim dává smysl a přináší radost. Pro své klienty jsem partnerka, která jim pomáhá zvládat změny s lehkostí a nadhledem, a život si celkově víc užívat. 

  • když nevíte, jak skloubit péči o rodinu s vlastními zájmy, jste vyčerpaní a doma se vám nedaří vytvářet prostředí pohody, 
  • když procházíte náročnou změnou a potřebujete si ujasnit priority v životě,
  • když máte pocit, že nevyužíváte váš potenciál naplno,
  • když máte už dlouho chuť zrealizovat něco velkého, ale pořád to odkládáte,
  • nebo když si chcete “jen” ujasnit, jak si to v životě zařídit, abyste každý den usínali spokojenější.

Při sezení používám metodu NeuroCoachingu, která se zakládá na poznatcích o fungování mozku. To  nám umožňuje dopracovat se ke klíčovým uvědoměním rychleji a snáze než při tradičních koučovacích metodách.

Koučování s Ing. Jana Ž. Hromadovou, ACC

Pocházím z Moravy, ale velkou část života jsem strávila v zahraničí. Jsem srdečná, starostlivá a vnímavá, miluji hory, pohyb na čerstvém vzduchu, kávu a čokoládu. Volné chvíle ráda trávím osobním rozvojem, ale úplně nejradši trávím čas aktivně se synem a manželem. Věřím, že to, že jsem sama maminkou, mi umožní vám ještě lépe porozumět.

Výsledky koučování se obvykle začínají dostavovat kolem 6. sezení, ale na počtu sezení se vždy domlouváme dle individuálních potřeb a situace klienta. Délka jednoho sezení je 60 minut a sezení probíhají online formou (je možné se dohodnout i na osobní konzultaci v RKC Paleček). Sezení je možné vést také v angličtině či španělštině.

V případně zájmu nebo dotazů mě prosím kontaktujte na e-mailu:j.hromadova@gmail.com. a já se s vámi obratem spojím.

Cena za sezení je 1000,- Kč.

Budu ráda, když se na mě obrátíte!