Jste novopočená maminka a chtěla byste se svým dítkem začít navštěvovat kolektiv? Hledáte aktivity, které by přispívaly k jeho zdravému fyzickému i duševnímu rozvoji? Máte chuť potkávat se s dalšími rodiči stejně starých dětí?

V Palečku nabízíme kurzy pro rodiče s dětmi od narození po cca 8 let věku. A pokud sympatizujete s pedagogikou Marie Montessori, potěšíme Vás – i takové kroužky u nás najdete.

Paleček pro Vás v kurzovém období září – prosinec 2021 otevírá širokou nabídku kurzů, kterou najdete kliknutím na tlačítko webooker – kurzy.

Registrační podmínky a návod, jak s registračním systémem pracovat, naleznete zde.

Každou druhou středu v měsíci probíhá v Palečku Kurz vázání dětí do šátku pro začátečníky, přihlášení je možné na emailu.

Zajímavá Vás, jak naše kurzy probíhají? Podívejte se na krátké video ochutnávky :-).

Volné kurzy (kromě kurzů Montessori) je možné nezávazně vyzkoušet za cenu jednorázového vstupu na lekci. Účastníci kurzů mají v den konání kurzu vstup do herny zdarma.

Bohemia Sings Music Together – každý čtvrtek od 10:00 do 10:45 a v pátek od 16:00 do 16:45. Tento kurz nepořádá RKC Paleček, více info na www.bohemiasings.com

V pátek dopoledne patří Paleček lekcím Kindy, které pořádá organizace Classacts. Nejedná se o kurz pořádaný RKC Paleček, pro více informací se prosím obracejte na www.classacts.cz

Pokud byste měli nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se, prosím, obrátit na koordinátorku centra Danu Tůmovou 607 812 510.

Pro více informací a aktuality z rodinného a komunitního centra Paleček sledujte naše sociální sítě – Facebook a Instagram.