ORIENTACE V OBLASTI OSOBNÍHO RŮSTU/KOUČOVÁNÍ

Orientace v oblasti osobního růstu/Koučování s Janou Žďárek Hromadovou

Jsem průvodce těm, kteří se nebojí snít.

Mé poslání je pomáhat druhým žít naplněný život. Své klienty provázím na jejich cestě tak, aby pomocí vědomé volby dělali hlavně to, co jim dává smysl a přináší radost. Pro své klienty jsem partnerka, která jim pomáhá zvládat změny s lehkostí a nadhledem a život si celkově víc užívat. 

Kdy vám můžu pomoct:  

  • když nevíte, jak skloubit péči o rodinu s vlastními zájmy, jste vyčerpaní a doma se vám nedaří vytvářet prostředí pohody, 
  • když procházíte náročnou změnou a potřebujete si ujasnit priority v životě,
  • když máte pocit, že nevyužíváte váš potenciál naplno,
  • když máte už dlouho chuť zrealizovat něco velkého, ale pořád to odkládáte,
  • nebo když si chcete “jen” ujasnit, jak si to v životě zařídit, abyste každý den usínali spokojenější.

Při sezení používám metodu NeuroCoachingu, která se zakládá na poznatcích o fungování mozku. To  nám umožňuje dopracovat se ke klíčovým uvědoměním rychleji a snáze než při tradičních koučovacích metodách.

Koučování s Ing. Jana Ž. Hromadovou, ACC

Pocházím z Moravy, ale velkou část života jsem strávila v zahraničí. Jsem srdečná, starostlivá a vnímavá, miluji hory, pohyb na čerstvém vzduchu, kávu a čokoládu. Volné chvíle ráda trávím osobním rozvojem, ale úplně nejradši trávím čas aktivně se synem a manželem. Věřím, že to, že jsem sama maminkou, mi umožní vám ještě lépe porozumět.

Výsledky koučování se obvykle začínají dostavovat kolem 6. sezení, ale na počtu sezení se vždy domlouváme dle individuálních potřeb a situace klienta. Délka jednoho sezení je 60 minut a sezení probíhají online formou (je možné se dohodnout i na osobní konzultaci v RKC Paleček). Sezení je možné vést také v angličtině či španělštině.

V případně zájmu nebo dotazů mě prosím kontaktujte na e-mailu: j.hromadova@gmail.com a já se s vámi obratem spojím.

Cena za sezení je 1000,- Kč.

Budu ráda, když se na mě obrátíte!