• po–čt: 9–18, pá: 13–18

Sourozenci v pohodě – podpůrná skupina

Kladete si otázku, jak zvládnout více dětí najednou? A budou se mít děti rády? Jestli se mateřská láska dělí mezi sourozence nebo se s každým dalším dítětem násobí? Přemýšlíte, jestli je možné chovat se ke všem dětem stejně? Chcete se podívat na své vlastní zážitky z dětství se sourozenci? Hledáte bezpečný prostor, kde sdílet svoje očekávání, obavy i radosti z vícenásobného mateřství? Chcete potkat další ženy v pobodné životní situaci?

Právě pro vás je určená podpůrná skupina, která se potkává druhou středu v měsíci v RKC Paleček. Setkání moderuje: dula a lektorka kurzů Bez poražených, Mgr. Šárka Kučerová, máma tří dětí.
Přihlášky: sarka@pocatkymaterstvi.cz
Kdy: každé druhou středu v měsíci, od 13.00 do 15.00
Cena: 50 Kč za rodinu

Registrace a informace: pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte nás: sarka@pocatkymaterstvi.cz

Počet míst je omezený a je nutné se přihlásit předem.

Mgr. Šárka Kučerová je pedagožka a lektorka vázání dětí do šátku. Je certifikovanou dulou v rámci sdružení České duly. Už osm let se zajímá o přirozené porody a následně vše, co souvisí s přirozenou péčí o miminka. Doprovází k porodům, spolupořádá předporodní přípravu, nabízí konzultace v těhotenství i v šestinedělí. Je k dipozici rodinám při konzultacích na téma nošení dětí, kojení, používání látkových plen, praktikování přirozené hygieny kojenců a principy kontaktního rodičovství. Má tři děti, syna narozeného v porodnici a syna a dceru narozené doma. Více na www.pocatkymaterstvi.cz