• po–čt: 9–18, pá: 13–18

Prosincová setkání podpůrných skupin

Naši milí,
prosincová setkání podpůrných skupin proběhnou podle situace – s největší pravděpodobností v běžném (realném) prostoru, popřípadě Vám dáme vědět, že se přesouvají do online zóny 🙂 Sledujte nás, prosím, případně se neváhejte spojit přímo s Šárkou. Děkujeme!

Potřebujete sdílet svoje radosti i starosti související s mateřstvím? Chcete slyšet, že to, co prožíváte je normální a děje se to i v jiných rodinách? Máte otázky ohledně péče o děti a výchovy, na které hledáte odpovědi? Připojte se k nám živě do virtuálního Palečka. Přijďte si pro podporu.

2.12.

Podpůrná skupina pro rodiče s batolaty
10-12

Podpůrná skupina v počátcích mateřství
13-15

9. 12.

Podpůrná skupina sourozenci v pohodě
13-15

16. 12.

Podpůrná skupina pro rodiče s batolaty
10-12

Podpůrná skupina v počátcích mateřství
13-15


Skupiny vede Mgr. Šárka Kučerová.

Mgr. Šárka Kučerová je pedagožka a lektorka vázání dětí do šátku. Je certifikovanou dulou v rámci sdružení České duly. Už osm let se zajímá o přirozené porody anásledně vše, co souvisí s přirozenou péčí o miminka. Doprovází k porodům, spolupořádá předporodní přípravu, nabízí konzultace v těhotenství i v šestinedělí. Je k dispozici rodinám při konzultacích na téma nošení dětí, kojení, používání látkových plen, praktikování přirozené hygieny kojenců a principy kontaktního rodičovství. Má tři děti, syna narozeného v porodnici a syna a dceru narozené doma. Více na www.pocatkymaterstvi.cz