Sourozenci v pohodě

Online povídání s Šárkou Kučerovou
ve středu 28.4. od 18:00 do 20:00

Už když byl nejstarší syn miminko mne mezi mnoha jinými zaujala kniha psychologa Thomase Gordona Výchova bez poražených a v různých situacích jsem se k ní vracela, jak naše tři děti rostly a začaly mezi sebou mít neshody. Přečetla jsem hodně knih o výchově, vzdělávání a komunikaci s dětmi, absolvovala různé semináře a kurzy, ale doporučení pana Gordona zapadla do mého světa tak nějak nejlépe. V létě 2017 jsem se stala lektorkou P.E.T. kurzů, které vycházejí z myšlenek T. Gordona a jsou založené na síle osobního setkání a předávání zkušeností a v létě 2018 také lektorkou T.E.T, kurzů Škola bez poražených pro učitele.

Líbí se mi základní myšlenka knihy i kurzů, že výchova se může obejít bez trestů a odměn a vést k naplnění potřeb dětí i rodičů takovým způsobem, aby z nejbližších vztahů nikdo nevycházel poražený.
Na semináři představím podstatu Výchovy bez poražených a P.E.T. kurzů a něco si také rovnou vyzkoušíme. Zaměřím se na to, jak v souladu s ní mohou rodiče pomoci dětem projít sourozeneckými rozepřemi a jak podpořit dobré vztahy mezi dětmi. A jak se z toho necítit špatně. 😉 Určitě bude i prostor pro vaše dotazy.

Cena: 150 Kč platbou na účet 0214419309/0800 (lze využít jako náhradu z kurzů)

Přihlašování zde
Pro přihlášení je potřeba mít založený účet ve Webookeru, dítě zadané jako studenta a přihlásit se přes rozvrh


Jsem Šárka, máma tří dětí. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. Od roku 2012 působím jako dula, konzultantka a lektorka v organizaci České duly. Kromě jiného organizuji podpůrné skupiny pro rodiče v různých obdobích rodičovství. Více o mě na stránkách www.pocatkymaterstvi.cz.