Setkání podpůrné skupinky při kojení bude ve čtvrtek 1. 6. 2023 od 10 do 12 hodin

Téma setkání: Kojení v naší a jiných kulturách

„Kojení je vztah, je krásné, je důležité…“ Slýcháte to také? Jenže co když to zrovna u Vás momentálně úplně neklape? Potřebujete pomoci, poradit a podpořit? Stavte se v Palečku na setkání s Klárou Šleglovou, která se Vám pokusí odpovědět na všechny důležité otázky ohledně kojení. Setkání je pro všechny kojící maminky v různých etapách mateřství. 🤱

Co Vám setkání přinesou?

  • Maminky vidí, jakým způsobem zahrnují kojení do péče o své děti ostatní rodiny na skupině. Vidí děti různého věku – od novorozenců až po starší děti, jak se kojí, v jakých situacích, jak kojení probíhá. 
  • Matky ze skupiny zvou na další setkání své kamarádky, těhotné či kojící ženy. Pomáhají tak matkám na mateřské dovolené nebýt v izolaci, poznávat nové lidi. Zároveň se tak vytváří kultura kojení a obraz kojení, tak potřebný pro to, aby kojení bylo úspěšné.
  • Klíčovou roli ve skupině hraje poradkyně při kojení. Udržuje rovnováhu mezi poskytováním správných informací o kojení a sdílením zkušeností ostatních maminek.
  • Setkání mohou být pomocí i pro těhotné ženy, které na své miminko teprve čekají, protože kojení je dovednost, které se nejlépe naučíme pozorováním. Zkušenosti matek jim mohou výrazně usnadnit jejich vlastní vstup do mateřství a kojení.

Registrace je nutná na emailujednorázový příspěvek na setkání podpůrné skupiny při kojení je 100 Kč na rodinu

Na všechny se moc těšíme. 👩‍🍼