Palečkovy tipy do (ne)časů korony

Naši milí, malí i velcí,
nemůžeme se teď bohužel vídat jinak než v online prostoru, naštěstí ale právě díky němu můžeme zůstat v kontaktu. Naši terapeuti a lektoři na vás myslí a posílají vám inspirace, jak trávit čas s rodinou i sami se sebou.


Lektorka Valašských tanečků Klára Vasiljevová pro vás natočila další pozdrav, moc za něj děkujeme!

Máte z něj radost? My velkou!


Lektorka Montessori kurzů Martina Štanclová připomíná, že jsme 13. 11. slavili MEZINÁRODNÍ DEN LASKAVOSTI, početli jste si?


Hana Stočesová, která se stará o Palečka v online prostoru, posílá tip na iniciativu Neurazitelny.cz, jejíž podtitul zní “Svět je rozbitej, ale možná to půjde opravit”. Sledujte zajímavá videa, čtěte podnětné články, relaxujte nebo se přímo zapojte a “pomozte rozsvěcet světlo v temnotě a opravovat rozbitej svět”.

Tentokrát doporučuje video terapeuta Honzy Vojtka na téma Vztahy jsou fuška.


Kamila Balcarová, která nabízí odbornou pomoc a podporu v rámci Poradny empatického rodičovství i v této době, je také dlouhodobou a oblíbenou lektorkou kurzů s prvky Montessori. Připravila pro Vás několik tipů, co by se dalo doma s dětmi dělat.


Kolegyně z Montessori škol Andílek doporučuje skvělou aplikaci Čtenářský metr. A co o ní díky Haně Slabé víme?

“‼️Konečně skutečně užitečná aplikace‼️
📕Nastavíte věk dítěte a jeho zájmy a dostanete velmi kvalitní výběr knih. Jde sice stále jen o výběr, ale knihy jsou zvoleny tak, že lze snadno samostatně pokračovat do světa čtenářství.
📱Starší děti mohou mít aplikaci ve svém mobilu a evidovat si přečtené knihy a postupně se jako čtenáři rozvíjet. Pro mladší děti existuje skutečný metr na stěnu, kde mohou pozorovat, ke kterým knihám již dorostly📚
👨‍🎓Určeno pro děti od narození do 15 let.”