Palečkova narozeninová soutěž

Pozor, pozor, něco se chystá! 🙂

Naši milí, malí i velcí,
je to k nevíře, ale Paleček v březnu oslaví už čtrnácté narozeniny. Tak rychle ten čas letí! Za běžných okolností bychom Vás lákali na tradiční oslavu plnou zábavy a dobrot, v současné situaci to však pravděpodobně nebude možné. O narozeninové veselí se ale připravit nenecháme 🙂

Paleček si pro Vás připravil narozeninovou soutěž, která bude probíhat na našem facebooku a začne už 1. března.
A na co se můžete těšit?

V době od 1. do 18. 3. budeme na našem facebooku každé všední odpoledne sdílet vždy jednu otázku, která má co dočinění s Palečkem. První komentář, který bude obsahovat správnou odpověď (popř. odpověď, která se té správné nejvíc blíží), vyhrává. Všechny vítězné odpovědi, které budou do komentářů pod příspěvkem pověšeny do půlnoci daného dne, uložíme do šuplíčku a na konci soutěže (19. 3.) z nich vylosujeme ještě tři další výherce (tři proto, že měsíc březen je třetím měsícem kalendářního roku a právě v březnu má Paleček narozeniny).

Správnou odpověď na danou otázku, včetně výherců a výher, zveřejníme vždy následující den dopoledne na našem facebooku. Slosování výherců na konci soutěže pro Vás natočíme (video bude opět k vidění na FB) a alespoň na dálku si symbolicky připijeme.

Těšit se můžete na celkem 17 milých cen, ve hře je například:

  • Poukazy na volné vstupy do herny
  • Přednostní zápis do Palečkovy letní školky
  • Pronájem Palečku na narozeninovou oslavu s 50% slevou
  • Vouchery pro malé i velké mlsné jazýčky (káva, domácí koláč, kapsička, nápoj)
  • Slevy na kurzy, včetně kurzů s prvky Montessori
  • Knížky Kdyby lidi byli stromy a Malý kutil – polytechnika pro předškolní děti
  • … a mnoho dalšího 🙂

Děkujeme, že slavíte s námi! 🙂