Paleček je do 22. 1. zavřený, ani tak ovšem nezahálí

Naši milí, malí i velcí,
jak asi tušíte, doba, po kterou je Paleček pro veřejnost zavřený, se opět prodloužila, a to do 22. 1. 2021. O dalším vývoji Vás samozřejmě budeme informovat na webu na našem facebooku.

Nastalá situace nás moc mrzí, proto v Palečku neleníme a připravujeme pro Vás mnoho zajímavého 🙂

Palečkovy online aktivity v měsící lednu

Přestože bychom si přáli, aby se úderem 22. ledna vrátily věci do normálu, lze předpokládat, že si na takový stav budeme muset ještě chvíli počkat. Rádi bychom s Vámi však zůstali v kontaktu a pokud možno vyslyšeli Vaše přání a potřeby stran Palečkova online programu:

Je něco, co byste v našem online prostoru uvítali v pravidelném nebo jednorázovém režimu? Ozvěte se nám, pokusíme se na tom společně zapracovat.

Palečkovy tipy do (ne)časů korony

Víme, jak je náročné zůstat s malými dětmi doma, zejméma pokud jste byli zvyklí trávit s nimi nějaký čas na kroužcích a v herně. Jestliže Vám už nápady na společné aktivity pomalu docházejí a trpělivosti (možná) ubývá :), inspirujete se Palečkovými tipy do (ne)časů korony. Po vánoční pauze jsme opět vyzvali naše odborníky, aby se s Vámi podělili o své nápady, následně pro Vás tipy zaktualizujeme.

Máte nějaký vlastní ověřený a třeba neokoukaný recept, jak se s dětmi v této době zabavit, a rádi byste s ním poslali radost dál?

V takovém případě budeme i my nesmírně rádi, když budete sdílní 🙂 Rádi zveřejníme Vaše nápady (fotografie, videa) na našem webu a facebooku. Podělte se s námi o Vaši radost a my jí zprostředkujeme dál :-). Děkujeme!


Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a těšíme se na společné setkávání!
Mějte pěkné dny a buďte zdrávi!