Červnová setkání podpůrných skupin

Naši milí,
červnová setkání podpůrných skupin proběhnou všechna online. Sledujte nás, prosím, případně se neváhejte spojit přímo s Šárkou. Děkujeme!

S ohledem na aktuální vládní nařízení neproběhnou všechny skupinky v rozsahu, který uvádíme níže, ale budou se konat v omezeném počtu, konkrétně 2. a  16. 6., vždy od 10 do 12 hodin. Skupinka je otevřená všem rodičům bez ohledu na věk jejich dětí.

Přihlašování je možné zde, cena 50 Kč/vysílání.Potřebujete sdílet svoje radosti i starosti související s mateřstvím? Chcete slyšet, že to, co prožíváte je normální a děje se to i v jiných rodinách? Máte otázky ohledně péče o děti a výchovy, na které hledáte odpovědi? Připojte se k nám živě do virtuálního Palečka. Přijďte si pro podporu.


Skupiny vede Mgr. Šárka Kučerová.

Mgr. Šárka Kučerová je pedagožka a lektorka vázání dětí do šátku. Je certifikovanou dulou v rámci sdružení České duly. Už osm let se zajímá o přirozené porody anásledně vše, co souvisí s přirozenou péčí o miminka. Doprovází k porodům, spolupořádá předporodní přípravu, nabízí konzultace v těhotenství i v šestinedělí. Je k dispozici rodinám při konzultacích na téma nošení dětí, kojení, používání látkových plen, praktikování přirozené hygieny kojenců a principy kontaktního rodičovství. Má tři děti, syna narozeného v porodnici a syna a dceru narozené doma. Více na www.pocatkymaterstvi.cz