Říjnová setkání podpůrných skupin 🍄

Naši milí,
přinášíme Vám program říjnových setkání podpůrných skupin. Jsme moc rádi, že můžeme opět fungovat v normálním režimu. Sledujte nás na facebooku, kde najdete veškeré aktuality.

Na podpůrné skupiny se můžete hlásit přímo u Šárky, která skupinky vede.

Setkávání probíhají v milém a bezpečném prostředí RKC Paleček a nesou se v duchu neformální a přátelské atmosféry.

Vstupné je 50 Kč/rodina.Potřebujete sdílet svoje radosti i starosti související s mateřstvím? Chcete slyšet, že to, co prožíváte je normální a děje se to i v jiných rodinách? Máte otázky ohledně péče o děti a výchovy, na které hledáte odpovědi? Připojte se k nám živě do virtuálního Palečka. Přijďte si pro podporu.


Skupiny vede Mgr. Šárka Kučerová.

Mgr. Šárka Kučerová je pedagožka a lektorka vázání dětí do šátku. Je certifikovanou dulou v rámci sdružení České duly. Už osm let se zajímá o přirozené porody anásledně vše, co souvisí s přirozenou péčí o miminka. Doprovází k porodům, spolupořádá předporodní přípravu, nabízí konzultace v těhotenství i v šestinedělí. Je k dispozici rodinám při konzultacích na téma nošení dětí, kojení, používání látkových plen, praktikování přirozené hygieny kojenců a principy kontaktního rodičovství. Má tři děti, syna narozeného v porodnici a syna a dceru narozené doma. Více na www.pocatkymaterstvi.cz